“Jestě jsem se chtěla ze zajímavosti zeptat, zda jméno ovlivňuje i zvířata. Děkuji. S pozdravem, Michaela”
Jméno ovlivňuje všechny a všechno. Počítám výklady jména lidí, novorozenců, nevěst, firem, projektů, restaurací atp. Tedy i zvíře je ovlivněno svým jménem. Jenže domácí mazlíček je v první řadě podřízen energii svého pána a vyrovnává jeho život a břemena bere na sebe. Z lásky. Tedy v případě domácího zvířete nejde o samostatnou cestu zvířete. Ale o to, aby za páníčka nesl to, co je pro páníčka nejtěžší. Někdy to jsou smutné okamžiky, ale zvíře koná z lásky a má kontakt srdcem se svým pánem. Jméno domácího zvířete tedy obvykle zachycuje roli, kterou má pro svého pána.

Každé zvíře, které může splynout se svým pánem a třeba z něj “stáhnout” nějakou nemoc a tím svého páníčka udržet zdravého, je šťastné. Když je páníček otevřený dalšímu seriálu se svým zvířecím přítelem, tak po smrti např. psa si časem pořídí dalšího čtyřnožce.

Zrovna sousedka tady šla s novým pejskem. Starý pes byl uspán u veterináře ze dne na den. Byl to pro paní šok, naprosto nečekané. V té době se uzdravil z rakoviny s nimi žijící starý tatínek. Je možné, že pes nemoc-nerovnováhu pomáhal z tatínka sejmout a sám pes prohnilý rychle odešel.
Druhý den večer paní sousedce někdo známý volal a nabízel nově narozená štěňata. Odmítla.
Za měsíc však volala zpátky a jedno štěně si vzala. Když jsem je spolu potkala, šťastně a klidně vyprávěla, že nová fenka reaguje úplně stejně jako předchozí pes. Reaguje na stejná místa. Má “prý” takový stejný vnitřní rytmus. A to ačkoliv je to jiná rasa, jiná velikost, jiná barva. Jiné “šaty”, jiný obal. Paní o své fence říká, že je sice trošku štěněcím způsobem nevycválaná, ale že má pocit, že zvířátko je “duší” stejné jako předchozí letitý psí přítel.

Když bude někdo žádat numerologický výklad jména domácího mazlíčka, vypracuji ho. I když do osobního rozvoje jeho majitele to pravděpodobně nezasáhne.

Uložit

Uložit

Uložit