Dobry den Erinn, je to super, ze ty jmena tak vysly. Jsem moc rada a strasne Vam dekuji za pomoc ve hledani me nove nalepky. Cekala jsem osm let na numerolozku, ktera by mi pomohla najit jmeno, ktere mi bude sedet. A dnes vidim, ze to cekani stalo za to (jiste, vic budu vedet az po par letech meho prejmenovani, ale citim, ze je to ta zmena za kterou bych mela jit a kterou jsem chtela). Jsem vdecna, ze jsem Vas nasla – jde videt, ze pro tu numerologii mate cit (ja uplne hledim). Cili jeste jednou, velice moc dekuji.
Jinak to manazerske koucovani zni naprosto skvele. Ja bych do toho sla, ale az za rok, jelikoz ted budu mit perny rok studii na univerzite, pro kterou budu i pracovat. Rozhodne bych se s Vami chtela videt i osobne. Ten pristi rok bych prijela v lete na delsi dobu do Ceska  a brala bych osobni konzultaci. S pozdravem a pranim krasneho leta ☼ (v Cesku bude stoprocentne 😉 ),    M.

 

Ahoj Erinn, tak já se ti hlásím – po dlouhodlouhé době – jako oficiálně  M. I. G. ☺ Po důkladném rozmýšlení jsem vybrala variantu tohoto jména. Lákala mě jak Cukrárna života, tak Žolíci ☺ I stále nové začátky – ale lepší. Je pravda, že se teď pouštím stále do nových akcí – Feng Siu, TKDM, Šťastná žena – je toho spoustu.

Na matrice mi jen paní řekla, že jsem první, co chce změnit jméno – ne upravit, ale změnit. Musela jsem uvádět důvod… ale nakonec jsem dosáhla svého. Jenom jsem se ještě chtěla zeptat – zda když se vdám, ale zůstanu u tohoto jména – zda se něco změní, nebo zůstanou stejné vibrace? Měj se krásně a bude-li něco zásadního – ozvu se ti, jestli o to budeš stát. Krásné dny, M. I. G.

 

Pěkný den Erinn, moc děkuji :) Určitě můžeš rozbor bez celého jména použít jak potřebuješ. Dost věcí bych řekl, že sedí. Ne úplně vše. Anebo se mi to třeba jen nelíbí… ? Nevím. Ještě se nad tím zamyslím.
Použila jste XS, jsem XŠ, nemá to vliv ? Nemám představu na jakém principu rozbor funguje. :-) Ať se daří! L.

 

Erinn, nepopírám, že tvé cesty, kterými si  musíš projít, abys získala určité zkušenosti a vytříbila si názory, jsou na mé poměry a poměry mého okolí docela exotické. Nicméně musím říct, že řadu tvých závěrů a názorů vnímám intuitivně stejně nebo hodně podobně. A to mě fascinuje.
Vím, že mnohem cennější a silnější je udělat si na vše názor sám, všechno si osahat. Nemám ráda, když mi někdo něco předžvejká a překládá jako hotovou věc. Potřebuju vnímat víc úhlů pohledu, a tobě jsem vděčná za to, že mi hodně nekonvenční pohledy nabízíš.
Nemusím se s nimi nutně ztotožnit, každý má jinou životní situaci, jiné zkušenosti, prožitky, jiné hodnoty, cíle a podle toho všeho vnímá a volí. Ač to nevypadá a nepůsobí, do většinové společnosti, myslím, taky nezapadám. Žiju v bublině rodiny a podobně smýšlejících přátel. A je mi dobře. A snažím se po trochách děti připravit na jejich jinakost a dát jim sílu ji ustát, když budou chtít. Ať to bude v rámci bubliny nebo ve styku s většinovým světem. Aby si uměli ten názor udělat a obhájit. Je to fuška :-) Zdravím  :) B.

 

Dobrý den, Erinn, strašně moc Vám děkuji za skvělé zpracování variant názvů pro firmu. Vaše řádky mne velice zaujaly a pohltily tak, až jsem měla pocit, že jsem se začetla do velmi napínavé knihy, kterou nechci odložit :) Děkuji i za zpracování bonusového názvu! Myšlenka použít tento bonusový název, či některý z bonus názvů, byla pro mne velice lákavá. Jak jsem se Vám již zmiňovala, dnes jsem absolvovala sezení u notáře s přepisem jména firmy. Ovšem ještě předtím, jak si dovedete představit, jsem zažívala velice krušné chvíle rozhodování. Nebudu Vás více napínat.
Nakonec jsem volila ze tří jmen, která jste mi navrhla. AAA, HHH a CCC s možností příplatku. Ovšem abych řekla pravdu, tak jsem bojovala o název AAA a to ze dvou důvodů: Za prvé má nádherné výbušné souřadnice jako OOOspol. s r.o. a jednou v životě bych si ráda vyzkoušela, jak takovéto souřadnice mohou fungovat. Za druhé, ´A´ je jako ´AA-ová´, či ´AA-bez ová´ a ´A´ je zkratka  ´MN a OP´, což by mi také velmi vyhovovalo. Vše krásně vysvětlitelné. Naštěstí byl pan notář k tomuto názvu po mém kratším přemlouvání svolný, i přesto, že mu vadila část ´A´, protože se vyskytuje v mnoha názvech uvedených v OR. Kritéria pro název firmy jsou v dnešní elektronické době již velmi přísná. (Mám pocit, že bych nyní ani s CCC neprošla).
Čili nyní můžeme jen čekat, jak se vše v reálu zobrazí a vyvine. Jsem připravena na plno práce a bylo by to jen nádherné, kdybych dostala více povzbudivé energie z vesmíru a méně těch ´klacků pod nohami´. Každopádně Vás budu informovat o svých zážitcích s tímto názvem společnosti, aby jste měla i Vy zpětnou vazbu. Do budoucna plánuji i změnu jména, jak jsem Vám předeslala již dříve. Ale na to je ještě čas. Každopádně Vás budu s radostí kontaktovat.
Vám bych ráda popřála mnoho úspěchů v životě. Nejenom pracovních, ale i soukromých. V mých očích máte obrovský potenciál a já Vám přeji, abyste ho ve zdraví naplnila a mohla se radovat ze své krásné, i když někdy krkolomné životní cesty. Zdraví … I.

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit