Kontakt

Hana Erinn Janáková
Mníšek pod Brdy
e-mail: erinn@centrum.cz
tel. +420 777 07 44 35
IČ: 76142850
Facebook.com/vykladjmen

Kdo jsem

Od rodičů jsem dostala jméno Hana. Jak jsem rostla, uvědomovala jsem si, že spolu s mým příjmením tvoří celek, se kterým se necítím příliš dobře. Postupem času jsem měla čím dál víc jasno, že své jméno chci změnit.
Zkoumala jsem možnosti, jak to udělat, protože
… jsem tušila, že neuváženou změnou bych si mohla i uškodit.

Na cestě životem jsem se naučila astrologii, tarotovým kartám, vést rodinné konstelace, neurolingvistickému programování, metodě koučování (koučing), základnímu spiritual response therapy, reiki, patre-ki, zabývám se automatickou kresbou, feng shui, homeopatií, rekonektivní harmonizací. Všechny tyto techniky mi pomohly a pomáhají otevírat další dveře, poznávat sebe i svět kolem.

Když jsem čekala své první dítě, setkala jsem se s numerologií jména, a tato metoda se stala mou vášní. Ve své původní profesi ekonoma jsem trávila mnoho času nad čísly, a na mateřské jsem se díky numerologii k číslům vrátila, přidala jména a obojí propojila. Zjistila jsem, že numerologický výklad odpovídá životním událostem veřejně známých osobností a velkých firem. Což mne naprosto fascinuje dodnes.

Baví mě nalézat zajímavá, z numerologického hlediska, harmonicky hladká jména, která pokud možno zvukově souvisí s původním jménem člověka. Tak, aby změna byla co nejmenší a přesto měla jinou kvalitu a harmonii pro svého nositele.
Pokud na počátku bylo Slovo a platí, že „vše souvisí se vším“, je na řadě pohnout jménem. I to je přeci Slovo!
Já už jsem začala, Hana Erinn Janáková :-)DSC_5897

Moje nejoblíbenější

 

Obchodní podmínky